Dzień nauczyciela

Nie ma większej radości dla nauczyciela, wychowawcy, mentora, jak być naocznym świadkiem, samodzielności swojego ucznia. W Dniu Nauczyciela zaszkliły Nam się oczy, gdy Nasi podopieczni zaprosili Nas na dużą salę, by zaprezentować nam, w tajemnicy przygotowany dla Nas kabaret. Były też prezenty- niespodzianki oraz piękne kwiaty. DZIĘKUJEMY ! To dzięki Wam drodzy Uczestnicy był to dla Nas naprawdę wyjątkowy dzień.

Październikowy salonik prasowy

Ach...co to było za radosne rozpoczęcie tego jesiennego miesiąca...Podczas spotkania czytelniczego "rywalizowaliśmy" ze sobą na słowa. Śmiech wypełniał salę po brzegi, gdy prezentowaliśmy Nasze kreatywne pomysły na żargon...Zresztą rezultat zabawy będziecie mieli okazję zobaczyć w nowej WTZ-tce. To do "przeczytania" w listopadzie ;-)

Dolnośląski turniej taneczny

12 października Nasi Podopieczni z WTZ "Słoneczko" wzięli udział w Dolnośląskim Turnieju Tanecznym w Jaworze. Atmosfera podczas rozgrywki w rytm różnorakiej muzyki była wyśmienita. Wszyscy artyści z dolnego śląską spisali się na medal- wykazali się ogromną odwagą, pokorą oraz wytrwałością. Gratulujemy Naszej reprezentacji : S. Fluder, M. Jankowiakowi, K. Kaczorowi, a w szczególności M. Pączkowskiej, która zajęła 2 miejsce w tańcu indywidualnym w swojej kategorii wiekowej. Jesteśmy bardzo dumni !

DZIEŃ CHŁOPAKA

Oj...Co to była za cudowna i radosna zabawa. Atrakcjom dla naszych kochanych chłopców nie było końca. Największą niespodziankę (nie tylko męskiej części) zrobili dwaj wyjątkowi piłkarze Zagłębia Lubin- Sebastian Madera i Konrad Forenc, którzy odwiedzili w tym dniu nasze Warsztaty i wspólnie z naszymi chłopcami, brali udział w konkurencjach przygotowanych przez panie ;) Wierzcie na słowo- to nie były łatwe zadania, ale Panowie poradzili sobie świetnie, jak zwykle, mile Nas kobiety, tym zaskakując. ;-))) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CHŁOPCY !

Wizyta w leśniczówce

W cale nie za górami i w cale nie za lasami, ale w pobliskich Nieszczycach, mieliśmy okazję pożegnać, odchodzące już tegoroczne lato...Leśniczówka Państwa Sromek to wyjątkowe miejsce, gdzie czas zatrzymuje się. To tutaj pośród zieleni lasów, mogliśmy spędzić ze sobą piękne chwile, wypoczywając,grając w piłkę, zajadając się smakołykami przygotowanymi przez Gospodynię...i co zaskakujące pojeździć na nartach ! O tak! To w cale nie żart- w tym miejscu naprawdę dzieję się cuda!;-) Czarowi wycieczki dodawał niecodzienny optymizm, uśmiech i ciepło płynące od Właścicieli- Państwa Sromek.