How is everything going https://www.levitradosageus24.com/ levitra online safe this morning?

Aktualności

I Dolnośląskie Targi WTZ we Wrocławiu

To była wyjątkowa sobota! Drugiego września Warsztaty Terapii Zajęciowej z całego dolnego śląska, spotkały się na wrocławskim rynku i zaprezentowały swoje wytwory. Podczas spotkania mieliśmy okazję poprowadzić warsztaty z ceramiki oraz plecenia kwiatów z krempliny, a także obserwowaliśmy ciekawe zajęcia, które przygotowali nasi przyjaciele z innych warsztatów. Było mnóstwo śmiechu, zabawy i interesujących rozmów. Na zakończenie spotkania wraz z mieszkańcami Wrocławia zatańczyliśmy radośnie w rytm piosenki "Choco Choco Latte". Dziękujemy za wspaniałe spotkanie!

WYCIECZKA DO MUZEUM ZIEMI SUDECKIEJ

W miesiącu sierpniu uczestnicy WTZ "Słoneczko" udali się na wycieczkę do Dobków, gdzie mieli okazję dowiedzieć się między innymi: z czego składa się jądro ziemi, jak stworzyć wulkan oraz co odczuwa człowiek podczas trzęsienia ziemi. Tak ważne i cenne informacje zdobyte w Muzeum Ziemi Sudeckiej, w dodatku poparte ciekawymi eksperymentami, wzbogaciły wiedzę naszych uczestników o otaczającym nas świecie. To była cudowna, a zarazem bardzo twórcza wycieczka, która na długo zapiszę się w pamięci.

WYCIECZKA DO ZAMIENIC

Podczas, gdy Uczestnicy WTZ "Słoneczko" odpoczywali na zasłużonym urlopie, ich koledzy z WTZ "Promyk" sprawili sobie chwilę przyjemności i odrywając się od codziennej pracy, pojechali na wycieczkę do Zamienic. To tutaj w sprzyjających okolicznościach natury, mogli chociaż na chwilę odsapnąć. Zamienice to miejsce wyjątkowe! Tutaj każdy z uczestników znajduje coś dla siebie: grill, zabawy sportowe, dyskoteka, a przede wszystkim poznawanie życia zwierząt. Wielką atrakcją dla wszystkich jest możliwość osobistego karmienia danieli i owieczek.

VI REGIONALNY KONKURS KARAOKE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Nasi uczestnicy K. Kaczor i M. Piechnik wzięli udział w VI Regionalnym Konkursie Karaoke Osób Niepełnosprawnych w Chojnowie. W tym roku tematem przewodnim konkursu była piosenka żołnierska. Całe spotkanie miało więc bardzo uroczysty, patriotyczny charakter. K. Kaczor piosenką "Wojenko, wojenko" wyśpiewał sobie III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

MAMY MISTRZA !

W III Integracyjnym Turnieju Warcabowym organizowanym przez Warsztat Terapii Zajęciowej "Kameleon" nasz Uczestnik Daniel Gawryluk z WTZ "Promyk", jak w poprzednich dwóch latach zajął I miejsce. Bez wątpienia nazywamy go więc naszym warcabowym mistrzem. Cały turniej odbywał się w miłej, sprzyjającej atmosferze, gdzie nasi uczestnicy mogli nie tylko zmierzyć się z innymi, ale także porozmawiać ze swoimi przyjaciółmi z innych Warsztatów. Nasze Warsztaty reprezentowali :

Strony

Partnerzy, przyjaciele, sponsorzy

O nas

Warsztat Terapii Zajęciowej jest placówką, która stwarza osobą niepełnosprawnym możliwość rehabilitacji społecznej i zawodowej w zakresie pozyskania lub przywracania niezbędnych umiejętności do podjęcia pracy.

Kontakt

Warsztat Tarapii Zajęciowej "Słoneczko" i "Promyk"

Kukuczki 39
59-300 Lubin

Telefon: 76 842-00-21