How is everything going https://www.levitradosageus24.com/ levitra online safe this morning?

Aktualności

WSPANIAŁY DZIEŃ CHŁOPAKA

Z okazji Dnia Chłopaka nasze "warsztatowe dziewczyny" przygotowały dla Panów mnóstwo niespodzianek! Były występy artystyczne, zabawa taneczna, zawody sportowe dla prawdziwych twardzieli, a także słodkie upominki. Ten dzień na pewno na długo zapisze się w pamięci naszych kolegów, w końcu niecodziennie ma się okazję wysłuchać na żywo występu "Kayah"(wyk. Daria Nikończuk) i "Kasi Klich z zespołem (wyk. Renata Woźniak oraz Sylwia Dudarowska, Monika Pączkowska, Sylwia Fluder, Agnieszka Seredyńska). Panowie jeszcze raz wszystkiego najlepszego oby zdrowie i dobry humor zawsze wam dopisywały.

SALONIK MUZYCZNY

Słowa znanej piosenki Jonasza Kofty brzmią: "Każdy śpiewać może trochę lepiej lub trochę gorzej..." nasze spotkanie muzyczne, które odbyło się po wakacyjnej przerwie pokazało, że śpiewanie wychodzi nam całkiem nieźle. Nasi uczestnicy wybrali dla siebie repertuar o szerokim spektrum: od romantycznych ballad po rockowe brzmienia. Było ciekawe i jak zawsze bardzo wesoło ! ;-)

35 OBCHODY ZBRODNI LUBIŃSKIEJ

W miesiącu wrześniu nasze warsztaty odwiedziły Galerię Zamkową, gdzie mieliśmy okazję podziwiać wystawę poświęconą Zbrodni Lubińskiej. Dzięki uprzejmości organizatorów wystawy, mogliśmy także wysłuchać prelekcji dotyczącej tamtych wydarzeń. To, co zobaczyliśmy na zdjęciach, filmach, a także usłyszeliśmy od osoby prowadzącej, sprawiło, że na naszym ciele pojawiły się tak zwane "ciarki". Perfekcyjny przygotowana wystawa przybliżyła nam historię naszych dziadków i rodziców.

I Dolnośląskie Targi WTZ we Wrocławiu

To była wyjątkowa sobota! Drugiego września Warsztaty Terapii Zajęciowej z całego dolnego śląska, spotkały się na wrocławskim rynku i zaprezentowały swoje wytwory. Podczas spotkania mieliśmy okazję poprowadzić warsztaty z ceramiki oraz plecenia kwiatów z krempliny, a także obserwowaliśmy ciekawe zajęcia, które przygotowali nasi przyjaciele z innych warsztatów. Było mnóstwo śmiechu, zabawy i interesujących rozmów. Na zakończenie spotkania wraz z mieszkańcami Wrocławia zatańczyliśmy radośnie w rytm piosenki "Choco Choco Latte". Dziękujemy za wspaniałe spotkanie!

WYCIECZKA DO MUZEUM ZIEMI SUDECKIEJ

W miesiącu sierpniu uczestnicy WTZ "Słoneczko" udali się na wycieczkę do Dobków, gdzie mieli okazję dowiedzieć się między innymi: z czego składa się jądro ziemi, jak stworzyć wulkan oraz co odczuwa człowiek podczas trzęsienia ziemi. Tak ważne i cenne informacje zdobyte w Muzeum Ziemi Sudeckiej, w dodatku poparte ciekawymi eksperymentami, wzbogaciły wiedzę naszych uczestników o otaczającym nas świecie. To była cudowna, a zarazem bardzo twórcza wycieczka, która na długo zapiszę się w pamięci.

Strony

Partnerzy, przyjaciele, sponsorzy

O nas

Warsztat Terapii Zajęciowej jest placówką, która stwarza osobą niepełnosprawnym możliwość rehabilitacji społecznej i zawodowej w zakresie pozyskania lub przywracania niezbędnych umiejętności do podjęcia pracy.

Kontakt

Warsztat Tarapii Zajęciowej "Słoneczko" i "Promyk"

Kukuczki 39
59-300 Lubin

Telefon: 76 842-00-21